Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Reference

Pavla Stará

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Pálkovi za vstřícné a rychlé řešení při koupi domu. S jeho službami jsme byli maximálně spokojeni, se vším nám ochotně poradil a potřebné věci okamžitě řešil. Díky panu Pálkovi a kanceláři RealSmart jsme koupili rodinný dům během ani ne dvou měsíců. Díky profesionálnímu přístupu a ochotě můžeme jedině doporučit.

Iva Blatná

Požádala jsem společnost real smart, která mi pomohla vyřešit moji bytovou situaci. Chtěla bych jim poděkovat za jejich ochotu a spolehlivost. Prodej bytu vyřešily v můj prospěch, jezdili pro mne autem. Nad rámec svých povinností se starali o prodej. Snaha o pomoc a řešení celé situace byla nadstandardní. Vyřešili za mne veškeré papírování. Tímto bych chtěla této společnosti ještě jednou poděkovat, za jejich příkladný přístup - speciálně paní Šimkové.

+420 776 174 027

Musilovi

Pan Šimek je člověk na svém místě. Hlavně oceňujeme rychlé a seriozní jednání. Vše, na čem jsme se domluvili, vždy klaplo do puntíku. Výborná komunikace a prodej bytu rychlostí blesku. Jde na něm vidět, že ho práce baví a podle toho to taky vypadá. Můžeme jen doporučit.

Toman

Rádi bychom vyjádřili maximální spokojenost se službami realitní kanceláře – Real Smart, zejména s panem Pálkou. Od samého začátku bylo vše na profesionální úrovni a ze strany pana makléře se nám dostávala potřebná péče. Zkušenosti s koupí bytu jsme neměli žádné a bez pana Pálky bychom to těžko takto zvládli. Vše fungovalo jak má, komunikace s katastrem nemovitostí, bankami, až po přepsání služeb z původních majitelů na nás! Tuto realitní kancelář mohu všem vřele doporučit.

Alena Burčíkova

Výborná spolupráce, příjemné vystupování, oceňuji přesné dodržování smluvených termínů a schůzek. Dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním jednáním. Chválím a můžu jen doporučit! Až budu příště nakupovat, nebo prodávat nemovitost, určitě vyhledám pana Šimka. Ještě jednou díky.

Lukas Neumann

Vzhledem k tomu, ze prodej naseho domu byl dost komplikovany a zdlouhavy, pan Simek a cela Real Smart nam se vsemi problemy hrave pomohla a dovedla prodej do uspesneho konce. Dekuji a mohu jen doporucit!

Hana Kováříková

Hezký den, chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší společnosti a především panu Stránskému za profesionální přístup při prodeji bytu. Já osobně si nemusela s ničím dělat starosti, stačilo pár schůzek a byt byl prodán nejen rychle ale i za skvělou cenu. Při koupi nového bytu se zcela jistě obrátím znovu na pana Stránského a budu se těšit na výbornou spolupráci.

+420 608 436 221

Ladislava Šindelářová

Chci moc poděkovat panu Stránskému za jeho profesionální a i lidský přístup, který byl potřeba k vyřešení prodeje domu po mých rodičích. Jako samotná žena s dítětem bych tuto situaci nezvládla, p. Stránský vždy co se týká času , mi vyšel vstříc. Moc Vám děkujeme L a T Šindelářová

Markovi

Dobrý den pane Stránský.Touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za zprostředkování koupě rodinného domu v Brně Bosonohách a následného prodeje našeho bytu 4+1 a garáže. Velmi jsme ocenili Váš profesionální přístup a časovou flexibilitu. Jako pracovně vytížení lidé jsme uvítali možnost víkendových prohlídek nemovitosti.Všem našim přátelům Vás rádi doporučíme.

Napsat referenci makléře

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.

Doporučené stránky