Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897
Jednatel Tomáš Šimek
+420 602 703 897

Reference jednatele

Musilovi

Pan Šimek je člověk na svém místě. Hlavně oceňujeme rychlé a seriozní jednání. Vše, na čem jsme se domluvili, vždy klaplo do puntíku. Výborná komunikace a prodej bytu rychlostí blesku. Jde na něm vidět, že ho práce baví a podle toho to taky vypadá. Můžeme jen doporučit.

Alena Burčíkova

Výborná spolupráce, příjemné vystupování, oceňuji přesné dodržování smluvených termínů a schůzek. Dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním jednáním. Chválím a můžu jen doporučit! Až budu příště nakupovat, nebo prodávat nemovitost, určitě vyhledám pana Šimka. Ještě jednou díky.

Lukas Neumann

Vzhledem k tomu, ze prodej naseho domu byl dost komplikovany a zdlouhavy, pan Simek a cela Real Smart nam se vsemi problemy hrave pomohla a dovedla prodej do uspesneho konce. Dekuji a mohu jen doporucit!

Rosťa Hubač

Se službami realitní kanceláře Real Smart jsem byl velmi spokojený. Už při první prohlídce bytu, který jsme nakonec koupili, vystupoval makléř velmi profesionálně a dokázal velmi ochotně odpovědět na všechny naše dotazy. Makléř nás provázel celým procesem koupě bytu a získání hypotečního úvěru a nedokážu si představit, jak bychom to bez něj zvládli. Jeho služby mohu všem zájemcům o spolupráci s kanceláří Real Smart vřele doporučit.

Jiří Novotný

Konečně může mít člověk pocit, že je mezi odborníky, kteří ho nikam netlačí a dávají mu prostor pro rozhodování. Tady jsou vidět profesionálové, jejichž nejvyšším zájmem je spokojenost zákazníka. A to samozřejmě plodí další zákazníky. Takhle se to dělá - pánové!!!!!

Ondřej Venclíček

S celým průběhem koupě nemovitosti jsme byli naprosto spokojeni. Přístup realitního makléře pana Šimka byl velmi profesionální a vše probíhalo zcela korektně od první prohlídky bytu až po jeho předání. s přáním hezkého dne

Jiří Zach
+420 603 871 763

Profesionální jednání s lidským přístupem, tak nějak bych asi popsal jednání a vystupování pana Šimka a paní Šimkové Bayerové ze společnosti REAL-SMART, jejímž prostřednictvím jsme prodali i koupili ne jednu nemovitost. Každá řeč spojená s prohlídkou bytu, kterou jsme absolvovali, byla vždy předem precizně připravena a jakákoliv otázka z naší strany zodpovězená. Ohledně převodu a právních služeb spojených s prodejem či koupí bytu pro klienta naprosto bezstarostné. S přáním příjemného dne

Jiří Holešovský

S realitní kanceláří REAL SMART spolupracujeme již od jejího založení. Přístup pana Šimka k jednotlivým případům je vždy naprosto profesionální, od prvotní komunikace s protistranou až k zajištění právních nezbytností pro dokončení koupě či prodeje nemovitosti. Při této profesionalitě nechybí ani přátelský a kolegiální přístup při řešení problémů, vznikajících při často složitých jednáních a na práci kanceláře se můžeme vždy stoprocentně spolehnout. Služby realitní kanceláře REAL SMART budeme i nadále s důvěrou využívat při našich obchodních aktivitách.

Radek Řeřicha
+420 737 939 493

Společnost REAL SMART jsem si vybral na základě doporučení známých. Neměl jsem zkušenosti s prodejem nemovitostí, tak jsem využil služeb odborníků. Vzhledem ke skutečnosti, že jsem prodával nemovitost v Jihočeském kraji a bydlím v Brně, bylo by pro mě velmi časově náročné věnovat se prodeji důkladně. Společnost se však o vše postarala a prodala nemovitost za sjednanou cenu, a to v lokalitě, ve které není zrovna silná kupní síla. Vážím si profesionálního přístupu společnosti s tím, že by mi činilo problém zvládnout veškeré administrativní úkony spojené s prodejem.

Václav Roth

Vážený pane Šimku, chtěl jsem Vám tímto poděkovat za profesionální a bezproblémový průběh nákupu mého bytu. Musím Vám upřímně říct, že v poslední době kdykoli něco koupím, je vždy nějaký problém. Naštěstí, a jsem za to rád, u Vás nic takového nebylo a vše probíhalo, tak jak jsme se domluvili. Přestože bylo mezi námi přes 200 km, vše proběhlo hladce. Velmi si toho cením. Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji. S pozdravem

AM

„Nekupovali jsme nemovitost poprvé a proto jsme oslovili více RK. Jednalo se o obchod při němž se jedna nemovitost prodávala a další hledala a kupovala, tudíž transakce nebyla jednoduchou záležitostí .Jednatel společnosti p. Šimek předal celý případ p. Kročovi, který je velice ochotný , flexibilní a realitní kancelář nám ve všech požadavcích vyšla vstříc, tudíž mohu vřele doporučit.“

Ilona

Realitní kancelář REAL SMART v Brně mi byla doporučená. Potřebovali jsme rychle prodat byt v Jihlavě a zároveň koupit byt v Brně. Oslovili jsme pana Tomáše Šimka, dali si schůzku a rozjeli prodej a koupi bytů. S námi to nebylo jednoduché, neboť jsme vyloženě chtěli byt v Brně na Vinohradech a okolí a to ještě ve vyšším poschodí. A Jihlava se taky špatně prodává. Do tří měsíců se všechno zvládlo k naší spokojenosti. Bydlíme na Vinohradech v 6.poschodí a jsme velice spokojeni. Realitní kancelář REAL SMART v Brně pracuje rychle a zodpovědně. Tímto jim ještě jednou moc děkujeme a pokud bude třeba, těšíme se na další spolupráci. Vše proběhlo k naší spokojenosti.

Napsat referenci jednatele

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.

Doporučené stránky